Poznanianki - brońcie się!

2015-11-25

Jakkolwiek by to nie brzmiało, to kobieta jawi się przestępcom jako cel łatwiejszy niż mężczyzna. Aby tak nie było w rzeczywistości, poznańska policja przygotowała szkolenia z samoobrony w ramach Akademii Bezpiecznej Kobiety.

Funkcjonariusze z Komisariatów Policji Poznań Jeżyce i Poznań Grunwald oraz Dom Kultury Stokrotka zapraszają wszystkie panie do wzięcia udziału w kursie samoobrony w ramach projektu prewencyjnegoAkademia Bezpiecznej Kobiety. Spotkanie odbędzie się 27 listopada br. w godzinach 17:00 - 20:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 przy ul. Żonkilowej 34 w Poznaniu.

Realizowany przez funkcjonariuszy projekt polega na edukacji i zdobyciu umiejętności mających na celu wzrost bezpieczeństwa osobistego i zapobiegania przestępczości wobec kobiet. Celem zajęć jest również zwiększenie świadomości pań w zakresie zjawisk patologicznych i przestępczych. Na spotkaniu odbędą się wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne, podczas których uczestniczki pod okiem doświadczonego instruktora będą uczyć się podstawowych technik samoobrony.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są w godzinach 7:30 - 15:30 pod numerem tel. 61 84 143 23, lub 61 84 122 17. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

© Rada Osiedla Sołacz - - - stronę redaguje Krzysztof Piechocki